top of page
Image by Michael Fruehmann

YUNANCA
B1+ ORTA SEVİYE KURSU

A2 SEVİYESİNİ BİTİRENLER İÇİN YUNANCA

Boyalı Yunan Adası
CANLI
DERSLER
3 AY
SÜRELİ
Yunanca B1

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ: Halide Sakallı (Ankara Üni.- Yunanca)

 

KİMLER KATILABİLİR? 16 yaş üzeri her yaş grubuna açıktır.

 

KURS TARİHLERİ: 4 AĞUSTOS'tan itibaren. 

 

KURS SAATLERİ: 17.00 - 19.00 - Cuma günleri. (ONLINE)

 

ÜCRET:  ÜÇ AYLIK TOPLAM KURS BEDELİ 3.300.00 TL'dir. Katılımcılar diledikleri takdirde kurs bedelini 2 taksit (1.650.00 TL) veya 3 taksit (1,100.00 TL) şeklinde ödeyebilirler.

 

ONLINE: Tüm eğitimler online platformlar (ZOOM) üzerinden yapılacaktır.

 

HANGİ KONULARI ÖĞRENECEKSİNİZ?

Kurs 16 yaş üzeri yetişkinler düşünülerek günlük kullanımdaki ihtiyaçları ve ilgi alanlarına göre hazırlanmış materyallerden oluşmaktadır. 

KUR Programıdır ve öğrenciler kurs bedelini kursa başlamadan öderler. 3 ay boyunca haftada 1 gün 2 saat olarak ve toplamda 24 saatlik eğitimi kapsayan bir modüldür.

SIKÇA SORULAN SORULAR:

S: Kurs öğrencilerin seviyelerine göre ayrılacak mı?

C: Bu kurs daha önce gerek CISSE'den gerekse başka kurumlarda A2 seviyesini bitirmiş olan kişiler için tasarlanmıştır.  Eğer henüz Yunanca'ya yeni başlamışsanız lütfen A1 kursumuza kayıt olunuz. Daha üst seviyeler için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

S: Seviye tespit sınavı var mıdır?

C: CISSE dışından gelen öğrenciler için gerekmesi halinde seviyelerini tespit amacıyla öğretmenlerimiz seviye tespit sınavı ve/veya görüşmesi yapacaklardır.

S: Ben konuşabiliyorum ancak yazamıyorum (veya tersi), benim seviyem nasıl belirlenecek? Seviyemi bilmiyorum.

C: Eğer seviyenizden emin değilseniz bu durumu lütfen sizi arayan CISSE yetkilisine bildirin. Bu durumda öğretmenlerimiz sizinle seviyeniz hakkında görüşme gerçekleştirebilirler.

S: Kitap veya herhangi bir materyal almamız gerekiyor mu?

C: Öğretmenlerimiz size gerekli tüm materyalleri sağlayacaklardır. Sizden kitap veya başka bir materyal istenmedikçe herhangi birşey satın almanıza gerek yoktur. Amacımız öğrencilerin ödediği eğitim bedeli dışında kendilerine başka bir masraf yaratmamaktır.

S: Ne kadar sürede kur atlayabilirim?

C: Bu tamamen sizin ne kadar çalıştığınıza ve verilen ödevleri ne kadar yaptığınızla bağlantılıdır. Bu kur 3 ay süre içinde sizin A2 kurunu atlamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Unutmayın dil eğitiminde motivasyon, çalışmaya etkin zaman ayırmak ve tekrar çok önemlidir. Hedefimiz en kısa sürede ileri kurlara geçmenizi sağlamaktır.

S: Kurlara ilişkin süre ne kadardır?

C: CEFR standardını (Avrupa Ortak Dil Referansı Çerçevesi) takip eden CISSE her kur için en az 3 aylık süreler öngörmektedir. Ancak bu süre öğrenciye bağlı olarak azalabilir veya artabilir. Aylık 8 saatlik bir eğitim dilde etkin şekilde temel kazanmanızı amaçlar. Bu nedenle bu kursun hedefi 3 ay sonunda A2 seviyesine gelmenizi hedeflemektedir. Yoğun bir program olmadığı için öğrenme süreci öğrencinin motivasyonu ile doğrudan bağlantılıdır. Eğer daha yoğun programlar veya özel dersler talep ediyorsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 

Başka herhangi bir sorunuz olursa CISSE Eğitim Koordinatörlüğü'nü arayabilirsiniz:

Telefon: +90 533 838 5006 (Kuzey Kıbrıs)

Image by Dimitris Kiriakakis
ONLINE ve YÜZ YÜZE CANLI DERSLER
EN EKONOMİK VE TAKSİTLİ
HEPSİ SERTİFİKALI
bottom of page