top of page
Mavi Mozaik Binası

ARAPÇA

ARAPÇA'YI CISSE İLE ÖĞRENİN

Arapça Kurs
CANLI
DERSLER
3 AY
SÜRELİ

📣 YÜZ YÜZE ARAPÇA KURSLARI BAŞLIYOR !

 

🔹CISSE’nin yoğun ilgiyle karşılanan dil kurslarında YAZ dönemi başlıyor !

 

🔸Arapça, dünyada 22 ülkenin resmi dili, Birleşmiş Milletler’de ise kabul edilen 6 resmî dilden birisi. Tüm dünyada 420 milyonu aşkın kişinin konuştuğu Arapçayı şimdi CISSE farkıyla yüz yüze eğitimlerle öğrenin.

 

🔹İşinizde, kariyerinizde, akademik hayatınızda fark yaratın ! Belki sadece merak ediyorsunuz, farklı kültürleri keşfetmek istiyorsunuz, CISSE ile kendinizi yazda geliştirmenin en güzel yolunu seçin, dil öğrenin !

 

Hem de şimdi 3 ay eşit TAKSİTLİ ödeme seçeneğiyle!

 

Sınırlı sayıda öğrencinin kabul edileceği kursta sıranızı şimdiden ayırtın.

Hemen bugün kaydolun, öğrenmeye başlayın.

KİMLER KATILABİLİR?

16 yaş üzeri her yaş grubuna açıktır.

KURS TARİHLERİ: 2 AĞUSTOS'tan itibaren her Çarşamba. (HAFTAİÇİ)

 

KURS SAATLERİ: 17.30 - 19.30 - Çarşamba günleri.

 

ÜCRET:  ÜÇ AYLIK TOPLAM KURS BEDELİ 3.300.00 TL'dir. Katılımcılar diledikleri takdirde kurs bedelini 2 taksit (1.650.00 TL) veya 3 taksit (1.100.00 TL) şeklinde ödeyebilirler.

 

HANGİ KONULARI ÖĞRENECEKSİNİZ?

Kurs 16 yaş üzeri yetişkinler düşünülerek günlük kullanımdaki ihtiyaçları ve ilgi alanlarına göre hazırlanmış materyallerden oluşmaktadır. 

KUR Programıdır ve öğrenciler kurs bedelini kursa başlamadan öderler. 3 ay boyunca haftada 1 gün 2 saat olarak ve toplamda 24 saatlik eğitimi kapsayan bir modüldür.

SIKÇA SORULAN SORULAR:

S: Kurs öğrencilerin seviyelerine göre ayrılacak mı?

C: Bu kurs sadece A1 yani başlangıç seviyesindeki öğrenciler içindir. Diğer seviyeler için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

S: Seviye tespit sınavı var mıdır?

C: Gerekmesi halinde özellikle A1 seviyesinde (başlangıç) olmayan öğrencilerle öğretmenlerimiz seviye tespit sınavı ve/veya görüşmesi yapılacaktır.

S: Ben konuşabiliyorum ancak yazamıyorum (veya tersi), benim seviyem nasıl belirlenecek? Seviyemi bilmiyorum.

C: Eğer seviyenizden emin değilseniz bu durumu lütfen sizi arayan CISSE yetkilisine bildirin. Bu durumda öğretmenlerimiz sizinle seviyeniz hakkında görüşme gerçekleştirebilirler.

S: Kitap veya herhangi bir materyal almamız gerekiyor mu?

C: Öğretmenlerimiz size gerekli tüm materyalleri sağlayacaklardır. Sizden kitap veya başka bir materyal istenmedikçe herhangi birşey satın almanıza gerek yoktur. Amacımız öğrencilerin ödediği eğitim bedeli dışında kendilerine başka bir masraf yaratmamaktır.

S: Ne kadar sürede kur atlayabilirim?

C: Bu tamamen sizin ne kadar çalıştığınıza ve verilen ödevleri ne kadar yaptığınızla bağlantılıdır. Bu kur 3 ay süre içinde sizin A1 kurunu atlamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Unutmayın dil eğitiminde motivasyon, çalışmaya etkin zaman ayırmak ve tekrar çok önemlidir. Hedefimiz en kısa sürede ileri kurlara geçmenizi sağlamaktır.

S: Kurlara ilişkin süre ne kadardır?

C: CEFR standardını (Avrupa Ortak Dil Referansı Çerçevesi) takip eden CISSE her kur için en az 3 aylık süreler öngörmektedir. Ancak bu süre öğrenciye bağlı olarak azalabilir veya artabilir. Aylık 8 saatlik bir eğitim dilde etkin şekilde temel kazanmanızı amaçlar. Bu nedenle bu kursun hedefi 3 ay sonunda A1 seviyesini bitirmenizi hedeflemektedir. Yoğun bir program olmadığı için öğrenme süreci öğrencinin motivasyonu ile doğrudan bağlantılıdır. Eğer daha yoğun programlar veya özel dersler talep ediyorsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 

Başka herhangi bir sorunuz olursa CISSE Eğitim Koordinatörlüğü'nü arayabilirsiniz:

Telefon: +90 533 838 5006 (Kuzey Kıbrıs)

Mavi Mozaik Binası
ONLINE CANLI DERSLER
EN EKONOMİK VE TAKSİTLİ
HEPSİ SERTİFİKALI
bottom of page