top of page
Mavi arka planda dizüstü

ONLINE KURSLAR

   Yabancı Dil - İletişim - Hukuk - Siyaset Bilimi - Kişisel Gelişim 
Myers Park Musa Heykeli

 CISSE ONLINE KURSLARI 

 Program sayfası seçin: 
Image by Markus Spiske
Farklı Diller ile Kara Tahta
PHOTO-2022-05-31-08-00-11.jpg

 YAKINDA AÇILACAK KURSLAR 

İngilizce Japonca Sözlük

 KKTC İŞ HUKUKU  (açıldı)

KKTC İş mevzuatı, işçi ve işveren hakları, işten çıkarılma durumunda haklar, haklı ve haksız fesih düzenlemeleri, tazminatlar ve mahkeme kararları. 

CİNSİYET ÖZGÜRLÜĞÜ

Kimliklere insan yönüyle bakmak, dünyada cinsiyet tartışmaları ve LGBTQI hakları. Kürtaj ve beden siyasetinde dünyadaki son durum.

HUKUKA EDEBİYATLA BAKMAK

Kalın kitaplarıyla mevzuattan ibaret sandığımız hukuk aslında hayatımızın her yerinde. Elbette edebiyatın da içinde, romanların, öykülerin satır aralarından, kahramanların kendi hayat öykülerinden hukuka bakmak..

HOLA ! İSPANYOLCA !

Dünyada yarım milyar kişinin ana dili İspanyolca. Dünyanın en çok konuşulan dördüncü dili ve internette İngilizce ve Çince'den sonra en çok kullanılan üçüncü dil. Tüm dünyada milyonlarca kişi her yıl İspanyolca öğreniyor. Şimdi bu dili öğrenme fırsatı online eğitimle yanıbaşınıza geliyor. Internet olan her yerden artık İspanyolca öğreneceksiniz. 

GENEL HUKUK TEORİSİ

Hukuk düzeni, devlet kuramı, temel kavramlar, hukuka giriş, modern devletin doğuşu ve gelişimi, iktidar biçimleri, kuvvetler ayrılığı, egemenlik, hukuk devleti ve birey ilişkisi, insan hakları.

HUKUK FELSEFESİ

Aristo'dan Hegel'e, oradan Marx'a ve bugünün düşünürlerine, onların pencerelerinden hukuka, adalet kavramına bakmak.

DÜNYA TARİHİNE DAMGA VURAN TARİHİ DAVALAR

Yargılama faaliyeti başlı başına tüm kamuoyunu bazen derinden sarsar. Öyle cezalar verilir, ya da en ağır suçlar cezasız kalır ki toplumsal alanda çalkalanmaları da beraberinde getirir. Dünyada en fazla tartışılan ve tarihe damga vuran davaları tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Ders çıkarmak için, tarihi doğru okumak için.

İNGİLİZCE KURSLARI (açıldı)

Her seviyeden İngilizce kursları yakında CISSE'de. Dünya vatandaşı olmak için İngilizce bilmek şart. Özel programlar, tematik modüllerle farklı İngilizce öğrenme deneyimleri sizleri bekliyor. 

İNSAN HAKLARI OKULU

İnsan haklarına tüm yönleriyle bakan uzun soluklu, dolu dolu bir programla özgürlükler mücadelesini öğreneceksiniz. Kadın, çocuk, LGBT+ hakları ve daha bir çok alanda tartışma ve araştırmaların yer alacağı kurs için hazırlıklar sürüyor.

SİYASİ DÜŞÜNCELER TARİHİ VE ÖZGÜRLÜKLER HUKUKU

İnsanın varolduğundan beri sürdürdüğü özgürlük kavgası, barış, demokrasi ve savaş hali, insanın kendi haline dair tartışmalar.

ULUSLARARASI EMLAK PİYASASI

Dünyada emlak piyasasında son durum ne, devlet politikaları, kısıtlamalar ve vergi avantajlarıyla emlak yatırımcılarına yeni fırsatların yolunu gösterecek bir kurs programı. 

Sertifikalı Kurslar

CISSE'de bütün kurslar sertifikalıdır ve kurs ücretine dahildir. Kurs sonunda sizden online sertifika için ek bir ücret talep edilmez.

Her kurs sonunda alacağınız sertifika örneği.

Talep etmeniz halinde İngilizce dilinde ayrıca düzenlenir ve size ücretsiz online gönderilir.

CISSE Example.png

 Nasıl Alınır? 

CISSE'nin kısa ve uzun programlarının herhangi birini bitirdiğinizde okul ve öğretmen imzalı sertifika almaya hak kazanırsınız. Talebinize bağlı olarak sertifikanıza ek olarak ayrıca derste öğrendiğiniz konuları da içeren ders çizelgesi de eklenir.

 Sosyal Medyada Paylaşın 

CISSE sertifikaları online paylaşıma açıktır. Dilerseniz sertifikanızı Linkedin'de profilinize ekleyin, dilerseniz de diğer her türlü sosyal medya ortamında paylaşın. Sertifikaların tümü size kurs sonunda PDF olarak gönderilir. Talebinize bağlı olarak ayrıca basılı sertifikanızı adresinize de gönderebiliriz.

 CISSE hangi ülkeye kayıtlıdır? 

Kısa adıyla CISSE (Cyprus International Social Sciences Education) bir eğitim kurumu sıfatıyla Kanada-Ontario eyaletine kayıtlıdır. Aldığınız sertifikalarda CISSE adresi Kanada olarak görülecektir. Bu sertifikanızı Kanada'dan bir kurumdan aldığınız anlamına gelmektedir.

Başka sorunuz mu var? Bize sorun.

bottom of page