top of page
PHOTO-2022-05-31-08-00-11.jpg

yeni nesil eğitim.

Tarihçiler tarafından yapılan araştırmalarda, Kıbrıs'a ilk insan yerleşimlerinin M.Ö 10000 yılına kadar uzandığı tahmin ediliyor. Ortadoğu coğrafyası eşsiz bir tarihi doğal ve kültürel dokuya sahip. Eğitimin, kültürün, sanatın beşiğinde eski uygarlıkların izdüşümünde bir coğrafya...

CISSE bu topraklardan aldığı hevesle doğdu. Bu eşsiz toprakları araştırmak, onun kültürünün bir parçası olmak, onun enerjisini uluslararası alana taşımak için yola çıktı. 

Her biri kendi alanlarında uzman eğitimcilerin vereceği kurslarla, seminerler ve eğitim çalışmalarıyla insanlık tarihinin bu en eski coğrafyasından dünyanın bir diğer ucuna ulaşacak. Ve dünyanın bir diğer köşesinden o coğrafyaya CISSE sayesinde nice eğitimciler uzanıp sosyal bilimler alanında çalışmalar da yürütecek.

Mekan farketmeksizin her nerede olursanız olun, dünyanın her yerine ulaşacak bir ağla sadece eğitime odaklanacak bir çalışma sistemi için artık CISSE var. Hedeflerimiz büyük, ufkumuz geniş ve kanatlarımız kendi çizdiğimiz hedefe doğru yola çıktı.

Siz de artık online eğitimle tanışın. Gelin birlikte sosyal bilimlerin her alanında çalışmalar yürütelim. Araştıralım, yazalım, üretelim ve çoğalalım. Yeni diller öğrenelim, hiç bilmediğimiz konularda uzman öğretmenlerle farklı bakış açıları kazanalım.

CISSE Kanada-Ontario merkezli uluslararası bir eğitim kuruluşudur. Eğitimler sonunda alacağınız sertifikalar size öğrendiklerinizi istediğiniz her alanda paylaşma imkanı sağlayacak. İster iş için kullanın, isterseniz sosyal medya platformlarında paylaşın. Kısa ve daha uzun süreli kurslarla hukuk, siyaset, yabancı dil ve benzeri daha birçok alanda istediğiniz kurslara katılabilir, isterseniz kursları tek tek satın alıp kaydolabilir, isterseniz de daha uzun süreli paket programlar alarak birçok kursa katılarak bilginizi artırabilirsiniz. Kurs sonunda alacağınız sertifikalarla da iş dünyasında bir adım öne geçebilirsiniz. 

Kıbrıs'ın zengin tarihsel geçmişinden, CISSE'nin kendi logosundaki milattan önceki bir tarihteki bilgelik ışığından bugünlere...

Buradayız, sizinle dünle bugünü buluşturmaya geldik.

Yarınlarımız için şimdi online eğitim zamanı.

CISSE'ye katılın !

 

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • facebook-messenger-logo
Image by Floren Irah
dan-schiumarini-dcL8ESbsGis-unsplash copy.jpg

 Değerlerimiz 

Öğrenci Odaklıdır

Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda özel kurslar ve programlar hazırlanır. Hedef öğrencinin istediği alanda bilgiye ulaşmasıdır. Şirketler ve okullar için hizmet içi eğitim programları ve hedef kursları düzenlenir. Belki de sadece kurs değil aynı zamanda akademik desteğe de ihtiyacınız var, CISSE akademik başarınız için de yanınızdadır. Her alanda sizlere yardımcı olmaya hazırız. 

Uygun Ücretlidir

Hedefimiz öğrenmenizdir. Bu nedenle kurs ücretleri öğrenciler düşünülerek belirlenmiştir. O yüzden oldukça ekonomiktir. Ayrıca bir kere CISSE kurslarına  katılan öğrencilere daha sonra katılacakları kurslar için de özel indirimler, ücretsiz materyaller ve paket programa geçişte kolaylıklar sağlıyoruz. Tümü uygun ücretli eğitim programlarını şimdi keşfedin.

Bilgiye Ulaşım Sınırsızdır

Sosyal bilimler alanında her türlü kurs talepleri için bize ulaşın. Üniversiteye veya memurluk sınavlarına mı hazırlanıyorsunuz, hukuk, eğitim, iletişim fakültelerinde  veya diğer sosyal bilimler alanında bir fakültedesiniz ve acil yardıma ihtiyacınız var. Yoksa bir konuda detaylı bilgiye veya bir rapora ihtiyacınız var ve zamanınız mı kısıtlı? Belki de işletmenizde çalışanlarınıza özel hizmet içi eğitim kursları istiyorsunuz, mutlaka bize ulaşın, istediğiniz çözümleri birlikte üretelim.

Mükemmel iletişim

Bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Sosyal medya kanallarımız her an sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Çok acil bir şey mi sormak istiyorsunuz, arayın konuşalım. Detaylı bilgi mi istiyorsunuz bize mail gönderin tüm sorularınızı cevaplayalım. Önemli olan sizin ihtiyaçlarınızdır. 

Uzman Ekip

CISSE kurslarının tümü kendi alanında uzman, akademik veya geçmiş iş deneyimine sahip öğretmenlerden oluşmaktadır. Hukuk kurslarını hukuk fakültesi akademisyenleri, eski yargıç ve avukatlar; dil kurslarını bu alanlardan mezun öğretmenler; ekonomi, siyaset ve diğer tüm alanlardaki kursları ise iş hayatının önemli pozisyonlarında bulunan iş insanları vermektedir. 

Dalgalı 3D Net
Dalgalı 3D Net

Sertifikalı Kurslar

CISSE'de bütün kurslar sertifikalıdır ve kurs ücretine dahildir. Kurs sonunda sizden online sertifika için ek bir ücret talep edilmez.

Her kurs sonunda alacağınız sertifika örneği.

Talep etmeniz halinde İngilizce dilinde ayrıca düzenlenir ve size ücretsiz online gönderilir.

CISSE Example.png

 Nasıl Alınır? 

CISSE'nin kısa ve uzun programlarının herhangi birini bitirdiğinizde okul ve öğretmen imzalı sertifika almaya hak kazanırsınız. Talebinize bağlı olarak sertifikanıza ek olarak ayrıca derste öğrendiğiniz konuları da içeren ders çizelgesi de eklenir.

 Sosyal Medyada Paylaşın 

CISSE sertifikaları online paylaşıma açıktır. Dilerseniz sertifikanızı Linkedin'de profilinize ekleyin, dilerseniz de diğer her türlü sosyal medya ortamında paylaşın. Sertifikaların tümü size kurs sonunda PDF olarak gönderilir. Talebinize bağlı olarak ayrıca basılı sertifikanızı adresinize de gönderebiliriz.

 CISSE hangi ülkeye kayıtlıdır? 

Kısa adıyla CISSE (Cyprus International Social Sciences Education) bir eğitim kurumu sıfatıyla Kanada-Ontario eyaletine kayıtlıdır. Aldığınız sertifikalarda CISSE adresi Kanada olarak görülecektir. Bu sertifikanızı Kanada'dan bir kurumdan aldığınız anlamına gelmektedir.

Başka sorunuz mu var? Bize sorun.

bottom of page